Revista Design
Revista Design
Një Grup I Veshjes Së Dritares Me Tre Pjesë

Ribbons, Strips and Diamonds

Një Grup I Veshjes Së Dritares Me Tre Pjesë Ndërsa ofron avantazhet praktike të perdeve plotësisht të rreshtuara (izolim, mbrojtje diellore, lagështim jehonë, ngrohtësi, maskim i një pamje të shëmtuar) dhe një të verbri (filtrimi i dritës) ky grup është gjithashtu veçanërisht origjinal, estetik dhe elegant dhe kombinimi i ngjyrave të ndryshme pëlhurat (bizele / dritë / jeshile e errët metalike, deti blu, e bardhë, e verdhë), textures (shirita satirë, liri, neto), forma (diamante të vogla / të mëdha) dhe sipërfaqet (tubacionet kundrejt paneleve të pëlhurave të sheshta) kontribuojnë në efektin e mrekullueshëm.

Emri i Projektit : Ribbons, Strips and Diamonds, Emri i stilistëve : Lesley Bloomfield Faedi, Emri i klientit : Auto-entreprise : Mme Bloomfield Faedi Lesley.

Ribbons, Strips and Diamonds Një Grup I Veshjes Së Dritares Me Tre Pjesë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.