Revista Design
Revista Design
Sheqernat

Two spoons of sugar

Sheqernat Të pini çaj ose të pini kafe nuk është vetëm për shuarjen e një herë të etjes. Shtë një ceremoni e kënaqjes dhe ndarjes. Shtimi i sheqerit në kafe ose çaj mund të jetë aq i lehtë sa të mbani mend Numrat Romakë! Pavarësisht nëse keni nevojë për një lugë të vetme sheqer ose dy ose tre, thjesht duhet të zgjidhni një nga tre numrat e bërë nga sheqeri dhe ta shtypni në pijen tuaj të nxehtë / të ftohtë. Një veprim i vetëm dhe qëllimi juaj është zgjidhur. Asnjë lugë, pa masë, bëhet kaq e thjeshtë.

Emri i Projektit : Two spoons of sugar, Emri i stilistëve : Stav Axenfeld, Emri i klientit : .

Two spoons of sugar Sheqernat

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.