Revista Design
Revista Design
Tjegull Qeramike

eramosa

Tjegull Qeramike Eramosa: Seriale Mashkullore… me tone natyrale dhe me ngjyra të ngrohta, përmbajnë një kontrast të butë dhe të këndshëm dhe hedh dritë në opsionet e ndryshme me gamën e tij të gjerë të përdorimit. Seritë që ruajnë natyralitetin deri në pikën e fundit me pamje të hollë mur 21 x 63 dhe 40 x 40 dimensionet e pllakave të dyshemesë të prodhuara, të korrigjuara, dhe mishërojnë të gjitha përfitimet e teknologjisë dixhitale. Zbukurimet e Edera dhe Leaf me madhësi 21x63 shtojnë dinamizëm në thjeshtësinë e serisë.

Emri i Projektit : eramosa, Emri i stilistëve : Bien Seramik Design Team, Emri i klientit : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa Tjegull Qeramike

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.