Revista Design
Revista Design
Ndërtesa E Zyrave

Jansen Campus

Ndërtesa E Zyrave Ndërtesa është një shtesë e re mbresëlënëse në vijën e qiellit, që lidh zonën industriale dhe qytetin e vjetër dhe merr format e saj trekëndore nga çatitë tradicionale të Oberriet. Projekti integron teknologji inovative, përfshin detaje dhe materiale të reja dhe plotëson standarde të rrepta ndërtimi të qëndrueshme me "Minergie" zvicerane. Fasada është e veshur me një rrjetë të errët të parafinuar të parfumuar Rheinzink që ngjall densitetin e toneve të ndërtesave prej druri të zonës përreth. Hapësirat e punës të personalizuara janë plan i hapur dhe gjeometria e ndërtesës nxjerr pamje nga Rheintal.

Emri i Projektit : Jansen Campus, Emri i stilistëve : Davide Macullo Architects, Emri i klientit : .

Jansen Campus Ndërtesa E Zyrave

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.