Revista Design
Revista Design
Kafeja

Aix Arome Cafe

Kafeja Kafeja është aty ku vizitorët ndiejnë bashkëjetesën me oqeanet. Struktura e madhe në formë veze të vendosur në mes të hapësirës po funksionon njëkohësisht si arkëtari dhe furnizimi me kafe. Pamja ikonike e kabinë është frymëzuar nga fasule kafe e errët dhe e shurdhër. Dy hapje të mëdha në pjesën e përparme të të dy anëve të "fasules së madhe" shërbejnë si burim i mirë i ventilimit dhe dritës natyrore. Kafeja siguroi tryezë të gjatë si një mori oktapodesh dhe flluskash krejt. Llambadarët në dukje të varur në mënyrë rastësore ngjajnë nga pamja e peshqve në sipërfaqen e ujit, rrjedhat me shkëlqim thithin rrezet e diellit komod nga qielli i gjerë i bardhë.

Emri i Projektit : Aix Arome Cafe, Emri i stilistëve : Ajax Law, Emri i klientit : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe Kafeja

Ky dizajn i jashtëzakonshëm është një fitues i çmimit të dizajnit platin në konkursin e dizajnit të lodrave, lojërave dhe produkteve hobi. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e dizajnuesve fitues të çmimeve të platinit për të zbuluar shumë lodra të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, lojëra dhe hobi të projektimit të produkteve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.