Revista Design
Revista Design
Bankë Derrash

DEEPE

Bankë Derrash Objekti është një bankë derrash. Pamja unike në formë e karakterit kombinon një bizhuteri të shtrenjtë, prestigjioze, përmban një të dashur dhe të sjellshëm dhe praninë e vazhdueshme të anëtarëve të familjes, mbledhja e fondeve është pronë shumë funksionale. Por tipari më i spikatur DeePee - gjithçka përveç funksioneve standarde plotëson në mënyrë të përkryer - është ai formulim i ri, "xhevahir" unik dhe plotësues i kontekstualizuar i gjithë shtëpia ekskluzive.

Emri i Projektit : DEEPE, Emri i stilistëve : Zoltan Madosfalvi, Emri i klientit : Lima Home design studio.

DEEPE Bankë Derrash

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.