Revista Design
Revista Design
Krijimi I Brendshëm Krijues I Një Zyre

Reckitt Benckiser office design

Krijimi I Brendshëm Krijues I Një Zyre Kërkesa e klientit ishte që të planifikonte një zyrë plotësisht të vazhdueshme, të hapur, moderne. Ishte mbajtur në mendje se ndriçimi është shumë i mirë dhe shfrytëzoni të gjitha hapësirat e shkëlqyera optikisht Mos u vulosni. Seksioni i dhomës së ngrënies dhe kuzhinës së hapur ne u përpoqëm t'i bënim punonjësit të ndjejnë një kafene të modës. Pasi u prezantuan, ekipi i ri RB, një mjedis i papafingo dhe ngjyrat e markës së kompanisë, u votuan unanimisht për modelimin e brendshëm të një stili rrugor arti që do të ishte.

Emri i Projektit : Reckitt Benckiser office design, Emri i stilistëve : Zoltan Madosfalvi, Emri i klientit : .

Reckitt Benckiser office design Krijimi I Brendshëm Krijues I Një Zyre

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.