Revista Design
Revista Design
Lodër

Rocking Zebra

Lodër Fëmijët e duan këtë lodër lëkundëse të frikshme, ndërsa pamja bashkëkohore, grafika tërheqëse dhe druri natyror, janë tërheqës të vërtetë në shtëpinë moderne. Sfida e projektimit përfshinte ruajtjen e karakterit thelbësor të një lodër klasike të trashëgimisë, ndërsa përdorni teknika të përparuara dhe një sistem ndërtimi modular për të lejuar lloje të tjera shtazore të ardhshme me ndryshime minimale në pjesë. Produkti i paketuar gjithashtu duhej të ishte kompakt dhe nën 10 kg për kanalet e shitjeve direkte të internetit. Përdorimi i laminatit të shtypur me porosi është i pari i vërtetë, duke rezultuar në interpretim perfekt ngjyrash / modeli në një sipërfaqe plotësisht rezistente ndaj gërvishtjeve

Emri i Projektit : Rocking Zebra, Emri i stilistëve : Newmakers, Emri i klientit : Newmakers.

Rocking Zebra Lodër

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.