Revista Design
Revista Design
Automatik I Çajit Plotësisht

Tesera

Automatik I Çajit Plotësisht Tesera plotësisht automatike thjeshton procesin e përgatitjes së çajit dhe vendos një fazë atmosferike për të bërë çajin. Teaaji i lirshëm është i mbushur në kavanoza të veçanta, në të cilat, në mënyrë unike, koha e pirjes, temperatura e ujit dhe sasia e çajit mund të rregullohen individualisht. Makina i njeh këto cilësime dhe përgatit çajin e përsosur plotësisht automatikisht në dhomën e xhamit transparent. Pasi të jetë derdhur çaji, zhvillohet një proces automatik pastrimi. Një tabaka e integruar mund të hiqet për shërbim dhe të përdoret gjithashtu si një sobë e vogël. Pavarësisht nëse një filxhan apo tenxhere, çaji juaj është perfekt.

Emri i Projektit : Tesera, Emri i stilistëve : Tobias Gehring, Emri i klientit : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Automatik I Çajit Plotësisht

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.