Revista Design
Revista Design
Qendra Mjekësore

Neo Derm The Center

Qendra Mjekësore Isshtë krijuar për të rezonuar temën e linjave, dhe pikat kryesore të ngjyrave të gëlqeres janë vetëm të mjaftueshme për të demonstruar një përmbledhje të lezetshme dhe energjike për këtë qendër të veçantë për kujdesin e lëkurës. Rrezet e linjave të bardha të shiritave po vrapojnë në të gjithë tavanin e bardhë dhe shtrihen në hapësirën përreth me dinamikë. Zona e relaksimit ngjitur me pritjen është vendosur në një gëlqere në tonin me ngjyra të gëlqeres nga mobiljet në qilim që thekson thelbin e markës së re dhe të rinovuar duke rishikuar portin e Victoria.

Emri i Projektit : Neo Derm The Center, Emri i stilistëve : Danny Chan, Emri i klientit : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Qendra Mjekësore

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.