Revista Design
Revista Design
Karrige Rri Kot

Opa

Karrige Rri Kot Forma e bukur dhe e veçantë e një tubi të vetëm prej çeliku inox që i jep formë mobiljeve është ajo që e bën këtë karrige rri kot kaq interesante. Tubacioni dhe kompensata e përkulur që formon karrigen e bën atë shumë elastik dhe të rehatshëm. Dizajni ndihet shumë i lehtë dhe delikat.

Emri i Projektit : Opa, Emri i stilistëve : Claudio Sibille, Emri i klientit : .

Opa Karrige Rri Kot

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.