Revista Design
Revista Design
Komo

dog-commode

Komo Ky komod është i ngjashëm me një qen nga jashtë. Shtë shumë e gëzueshme, por, në të njëjtën kohë, është shumë funksionale. Trembëdhjetë kuti me madhësi të ndryshme janë vendosur brenda këtij komodi. Ky komod përbëhet nga tre pjesë individuale, të cilat janë të lidhura së bashku për të formuar një gjë unike. Këmbët origjinale japin iluzionin e qenit në këmbë.

Emri i Projektit : dog-commode, Emri i stilistëve : Viktor Kovtun, Emri i klientit : Xo-Xo-L design.

dog-commode Komo

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.