Revista Design
Revista Design
Aplikacionet E Shikuesve

genuse

Aplikacionet E Shikuesve Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine janë seri aplikimesh të orës të shpikura posaçërisht për pajisjen Jam Watch. Aplikacionet janë origjinale, të thjeshta dhe estetike në dizajn, që nga etnia e ardhshme përmes stilit shkencor deri në blerjen dixhitale. Të gjitha grafikat e shikuesve janë në dispozicion në 9 ngjyra - që i përshtaten koleksionit të ngjyrave të I Watch. Tani është një moment i shkëlqyeshëm për një mënyrë të re për të treguar, lexuar dhe kuptuar kohët tona. www.genuse.eu

Emri i Projektit : genuse, Emri i stilistëve : Albert Salamon, Emri i klientit : genuse.

genuse Aplikacionet E Shikuesve

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.