Revista Design
Revista Design
Sallë Ekspozite

CHAMELEON

Sallë Ekspozite Tema e sallë pritjeje është teknologjia e cila shërben vendet e ekspozitës. Linjat Teknologjike në tavan dhe mure, të dizajnuara si shprehje të teknologjisë së këpucëve që shfaqin në të gjitha sallë ekspozite, import dhe prodhim në fabrikën e cila është përkrah ndërtesës.Pajisje dhe mure, të cilat projektuan me forme falas, gjersa mblidhen ne menyre ideale, perdorni teknologjine CAD-CAM.Barrisol qe prodhon ne France, mobilje mdf llak qe prodhojne ne anen evropiane te Stambollit, sisteme RGB Led te cilat prodhojne ne anen e Azise se Stambollit, pa matje dhe prova ne tavanin e pezulluar .

Emri i Projektit : CHAMELEON, Emri i stilistëve : Ayhan Güneri, Emri i klientit : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON Sallë Ekspozite

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.