Revista Design
Revista Design
Mbajtësit E Qirinjve

Hermanas

Mbajtësit E Qirinjve Hermanas është një familje me qirinj druri. Ata janë si pesë motra (hermanas) të gatshme për t'ju ndihmuar të krijoni një atmosferë komode. Eachdo mbajtës i qirinjve ka një lartësi unike, kështu që duke i kombinuar ato së bashku, do të keni mundësi të simuloni efektin e ndriçimit të qirinjve me madhësi të ndryshme duke përdorur thjesht dritat standarde. Këto qirinj janë bërë nga ahu i kthyer. Ato janë pikturuar në ngjyra të ndryshme duke ju lejuar të krijoni kombinimin tuaj për t'u përshtatur në vendin tuaj të preferuar.

Emri i Projektit : Hermanas, Emri i stilistëve : Maurizio Capannesi, Emri i klientit : .

Hermanas Mbajtësit E Qirinjve

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.