Revista Design
Revista Design
Shtëpia E Banimit

Iwan Residence

Shtëpia E Banimit Ky projekt është një rezidencë luksoze në treg, në pronësi të një klienti me një dashuri të jashtëzakonshme për dizajne bashkëkohore bashkëkohore por dashuri të thella për dhunti magjepsëse islamike. Ky ishte një shans për të zbatuar një qëllim të gjatë dhe dëshirën e dëshiruar për të bashkuar këto dy stile të larmishëm dhe për të mbajtur një sens të paharruar dhe vetëdije për shkrirje midis këtyre temave. Moreshtë më shumë si ndërthurja e ndryshme, botëve, ideologjive dhe epokave - imazhe fantastike shkencore të pallatit historik të 1000 netëve që kalojnë një ngritje të madhe të fytyrës në atmosferën e 21-të futuriste.

Emri i Projektit : Iwan Residence, Emri i stilistëve : Dalia Sadany, Emri i klientit : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Shtëpia E Banimit

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Intervistë për hartimin e ditës

Intervista me stilistë me famë botërore.

Lexoni intervistat dhe bisedat e fundit mbi projektimin, krijimtarinë dhe inovacionin midis gazetarit të dizajnit dhe stilistëve, artistëve dhe arkitektëve me famë botërore. Shihni projektet më të fundit të projektimit dhe modelet e çmimeve nga stilistë, artistë, arkitektë dhe inovatorë të famshëm. Zbuloni njohuri të reja mbi kreativitetin, inovacionin, artet, modelin dhe arkitekturën. Mësoni rreth proceseve të projektimit të stilistëve të shkëlqyeshëm.