Revista Design
Revista Design
Modeli I Paketimit Të Çamçakëzit

ZEUS

Modeli I Paketimit Të Çamçakëzit Modelet e paketave për çamçakëz. Koncepti i këtyre modeleve është "ndjeshmëri stimuluese". Synimet e produkteve janë meshkuj në të njëzetat e tyre, dhe ato dizajne inovative i ndihmojnë ata të marrin produkte në dyqane instinktivisht. Pamjet kryesore shprehin pamje botërore spektakolare të fenomenit natyror që shoqërojnë secilën aromë. THUNDER SPARK për një aromë të diskutueshme dhe elektrizuese, SNOW STORM për ngrirje dhe aromë të fortë ftohjeje, dhe SHUM RARININ SHINNDET forS për aromën e lagështirës, lëngut dhe ujit.

Emri i Projektit : ZEUS, Emri i stilistëve : Yoichi Kondo, Emri i klientit : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Modeli I Paketimit Të Çamçakëzit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.