Revista Design
Revista Design
Ora

Quantum

Ora Doja një formë tjetër, një formë që ngjallte mendime për makina sportive dhe anije me shpejtësi. Gjithmonë e kam dashur pamjen e linjave dhe këndeve të mprehta, dhe kjo shfaqej në hartimin tim. Dialoni paraqet një përvojë 3D për shikuesin, dhe ka shumë "nivele" brenda dial që janë të dukshme nga çdo kënd që shikohet mund të shikohet. Unë projektova lidhësin e rripit për të siguruar direkt në orë, me qëllimin përfundimtar që t’i siguroja përdoruesit një përvojë të integruar dhe tre dimensionale.

Emri i Projektit : Quantum, Emri i stilistëve : Elbert Han, Emri i klientit : Han Designs.

Quantum Ora

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.