Revista Design
Revista Design
Restoranti

100 Bites Dessert

Restoranti Marrja e kafshimit si temë e dizajnit, portretet grafike, modelet e dhëmbëve, pamjet vizuale të kokës së të famshëmve janë të gjitha tiparet kryesore që ndihmojnë për të stimuluar sythat e shijes së çdo klienti. Nga tavani i zbukuruar grafik kafe dhe i bardhë, deri në murin e bardhë super grafik, deri në murin e ekranit të rregulluar mjeshtërisht, së bashku me 100 ikonat e kafshimit që përfaqësojnë dekada të ndryshme, një aromë e pasur me humor të zi, të ngatërruar.

Emri i Projektit : 100 Bites Dessert, Emri i stilistëve : Danny Chan, Emri i klientit : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Restoranti

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.