Revista Design
Revista Design
Kalendar

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendar Në modën e ngjashme me kaleidoskopin, ky është një kalendar me grafika mbivendosëse të mbivendosura të vizatuara me modele shumëngjyrësh. Dizajni i tij me modelet e ngjyrave që mund të modifikohen dhe personalizohen thjesht duke ndryshuar rendin e çarçafëve përshkruan ndjeshmërinë krijuese të NTT COMWARE. Sigurohet hapësirë e bollshme e shkrimit dhe linjat e sunduara marrin parasysh funksionalitetin, gjë që e bën atë të përsosur si një kalendar orar që dëshironi të përdorni për të dekoruar hapësirën tuaj personale.

Emri i Projektit : NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”, Emri i stilistëve : Katsumi Tamura, Emri i klientit : good morning inc..

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy” Kalendar

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.