Revista Design
Revista Design
Vaji Ulliri Organik

Epsilon

Vaji Ulliri Organik Vaji i ullirit Epsilon është një produkt me edicion të kufizuar nga pemët organike të ullirit. I gjithë procesi i prodhimit bëhet me dorë, duke përdorur metoda tradicionale dhe vaji i ullirit shishet i pილiluar. Ne e hartuam këtë paketë duke dashur të sigurojmë që përbërësit e ndjeshëm të produktit shumë ushqyes do të merren nga konsumatori nga mulli pa asnjë ndryshim. Ne përdorim shishen Quadrotta të mbrojtur nga një mbështjellje, e lidhur nga lëkure dhe e vendosur në një kuti prej druri të punuar me dorë, të mbyllur me dyll nënshkrimi. Kështu që konsumatorët e dinë që produkti erdhi direkt nga mulli pa ndonjë ndërhyrje.

Emri i Projektit : Epsilon, Emri i stilistëve : George Gouvianakis, Emri i klientit : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Vaji Ulliri Organik

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.