Revista Design
Revista Design
Byzylyk

Fred

Byzylyk Ka shumë lloje të ndryshme rrathë dhe byzylykë: dizajnerë, të artë, plastikë, të lirë dhe të shtrenjtë ... por të bukura siç janë, të gjitha ato janë gjithmonë thjesht dhe vetëm rrathë. Fredi është diçka më shumë. Këto pranga në thjeshtësinë e tyre ngjallin fisnikërinë e kohërave të vjetra, megjithatë ato janë moderne. Ato mund të vishen në duar të zhveshura, si dhe në një bluzë mëndafshi ose një triko të zezë, dhe ata gjithmonë do t'i shtojnë personit që i vesh ato një prekje klasore. Këto rrathë janë unike sepse vijnë si palë. Ato janë shumë të lehta gjë që i bën veshjen e tyre të paharrueshme. Duke i veshur ato, do të vërehet me siguri!

Emri i Projektit : Fred, Emri i stilistëve : Diana Sokolic, Emri i klientit : .

Fred Byzylyk

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.