Revista Design
Revista Design
Vathë Bizhuteri

Eclipse Hoop Earrings

Vathë Bizhuteri Shtë një fenomen që na ndalon vazhdimisht sjelljen tonë, duke na ndaluar të vdekur në gjurmët tona. Fenomeni astrologjik i një eklipsi diellor ka intriguar njerëzit që nga epokat më të hershme të njerëzimit. Nga errësimi i papritur i qiellit dhe fshirja nga Dielli ka hedhur një hije të gjatë frike, dyshimi dhe mrekullie mbi imagjinatat Natyra mahnitëse e eklipseve diellore lë një përshtypje të qëndrueshme për të gjithë ne. Vathët e eklipsit të eklipsit me diamant prej ari 18K të bardhë ishin frymëzuar nga eklipsi diellor i vitit 2012. Dizajni përpiqet të kapë natyrën dhe bukurinë misterioze të diellit dhe hënës.

Emri i Projektit : Eclipse Hoop Earrings, Emri i stilistëve : Takayas Mizuno, Emri i klientit : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings Vathë Bizhuteri

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.