Revista Design
Revista Design
Arti Dixhital

Surface

Arti Dixhital Natyra eterike e pjesës krijon diçka të prekshme. Ideja vjen nga përdorimi i ujit si një element për të përcjellë konceptin e sipërfaqes dhe të qenit sipërfaqe. Projektuesi ka një magjepsje për të sjellë në jetë identitetin tonë dhe rolin që ata rreth nesh kanë në atë proces. Për të, ne "sipërfaqemi" kur tregojmë diçka nga vetja.

Emri i Projektit : Surface, Emri i stilistëve : Grégoire A. Meyer, Emri i klientit : .

Surface Arti Dixhital

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.