Revista Design
Revista Design
Platforma E Transformueshme

Space Generator

Platforma E Transformueshme Gjeneratori i hapësirës përfaqëson një fushë të qelizave të modulit të rregullueshme nga lartësia. Sipas programit të paracaktuar, qelizat e modulit shkojnë lart e poshtë duke shndërruar platformën e sheshtë në aranzhime tre-dimensionale të nivelit të ndarjes me qëllime të ndryshme funksionale. Në këtë mënyrë, e njëjta platformë mund të shndërrohet shpejt për skenarin e kërkuar në këtë moment pa kosto shtesë ose kohë, duke u bërë një terren prezantimi, një hapësirë audiencash, një zonë të kohës së lirë, një objekt arti ose gjithçka që mund të imagjinohet.

Emri i Projektit : Space Generator, Emri i stilistëve : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Emri i klientit : ARCHITIME.

Space Generator Platforma E Transformueshme

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.