Revista Design
Revista Design
Lugë Druri

Balance

Lugë Druri Në formë ideale dhe të ekuilibruar për gatim, kjo lugë e gdhendur me dorë nga një pemë dardhe ishte përpjekja ime për të ripërcaktuar një model gatimi duke përdorur një nga materialet më të vjetër të përdorur nga njerëzimi, dru. Tas i lugës ishte gdhendur në mënyrë asimetrike për t'u vendosur në qoshen e një tenxhere gatimi. Doreza ishte në formë me një kurbë delikate, e cila bën një formë ideale për një përdorues të dorës së djathtë. Një rrip me futje të purpurtë shton pak karakter dhe peshë në pjesën e trajtuar të lugës. Dhe sipërfaqja e sheshtë në fund të dorezës lejon që lugë të qëndrojë në një tavolinë në vetvete.

Emri i Projektit : Balance, Emri i stilistëve : Christopher Han, Emri i klientit : natural crafts by Chris Han.

Balance Lugë Druri

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.