Revista Design
Revista Design
Rubinet

Amphora

Rubinet Seria Amfora është krijuar për të lidhur të kaluarën dhe të ardhmen dhe jep një shans për të provuar format themelore dhe funksionale të kohërave antike. Nuk ishte e lehtë si sot për të bërë të arritshme ujin tonë të burimit të jetës ato ditë. Forma e pazakontë e Faucet vjen nga shekuj para sot, por fisheku i saj për kursimin e ujit sjell nesër. Retro rubinet i dizajnuar nga burime rruge të kohërave antike dhe sjell estetike në banjat tuaja.

Emri i Projektit : Amphora, Emri i stilistëve : E.C.A. Design Team, Emri i klientit : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Rubinet

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.