Revista Design
Revista Design
Stools

Musketeers

Stools Simple. Elegant. Funksionale. Musketeerët janë karrige me tre këmbë të bëra prej metali të veshura me pluhur të përkulur në formë me këmbë druri të prera me lazer. Një bazë me tre këmbë është provuar gjeometrikisht se është në të vërtetë më e qëndrueshme dhe ka më pak mundësi për të tundur sesa të ketë katër. Me ekuilibër dhe funksionalitet të shkëlqyeshëm, eleganca e Musketeers në pamjen e saj moderniste e bëjnë atë një pjesë të përsosur për të patur në dhomën tuaj. Gjeni më shumë: www.rachelledagnalan.com

Emri i Projektit : Musketeers, Emri i stilistëve : Rachelle Dagñalan, Emri i klientit : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Stools

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.