Revista Design
Revista Design
Televizioni I Udhëhequr

XX240 BMS SNB LED TV

Televizioni I Udhëhequr XX240 seri TV LED përfshijnë 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" nga madhësia mesatare më e përballueshme në segmentet më të larta TV me madhësi të madhe me të njëjtën ide dizajnuese që ofrojnë disa mundësi. Dizajni i ekranit gjithashtu i përket kompanisë prodhuese dhe është mbledhur me metodologjinë BMS. Metali i ekranit është pikturuar me bojë me cilësi të lartë sepse dizajni lë zonën e bezelit të hapur dhe vetëm e kornizon atë me trashësi muri të kapakut të pasmë. Kështu që TV duket se është i mbuluar vetëm me një kornizë të hollë dhe zonën e logjistikës së ndriçuar më poshtë.

Emri i Projektit : XX240 BMS SNB LED TV, Emri i stilistëve : Vestel ID Team, Emri i klientit : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Televizioni I Udhëhequr

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.