Revista Design
Revista Design
Televizioni I Udhëhequr

XX265

Televizioni I Udhëhequr Dizajni plastik i kabineteve është i diferencuar nga modelet konvencionale me strukturë të përgjithshme dhe sipërfaqe me shkëlqim të lënë poshtë ekranit për logon dhe iluzionin vizual. Në varësi të metodës së saj BMS të prodhimit, modeli është shumë me kosto efektive ndërsa ka akoma ndjesinë e prekjes së dizajnit. Dizajni i tryezës së tryezës ka një formë të vazhdueshme që rrjedh nga prapa për audiencën përmes shiritit të tij të efektit krom. Pra, si modeli i kabinetit ashtu edhe ai i stendave plotësojnë njëri-tjetrin.

Emri i Projektit : XX265, Emri i stilistëve : Vestel ID Team, Emri i klientit : Vestel Electronics Co..

XX265 Televizioni I Udhëhequr

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.