Revista Design
Revista Design
Pajisja E Ruajtjes Së Kujtesës

MicroSDHC Plus One

Pajisja E Ruajtjes Së Kujtesës Amuar Award A Bronze A Design, micro SDHC +1 përdoret në smartphones dhe pajisjet e lojrave portative. Me përshtatësin, Micro SDHC + 1 shndërrohet kështu që është i pajtueshëm si një kartë SD për tabletët e kompjuterit, regjistruesit e zërit, kamerat dhe pajisjet e tjera multimedia. Lidhësi i kujtesës është rezistent ndaj pluhurit, rezistent ndaj temperaturës ekstreme, rezistent ndaj ndryshkut, rezistencës ndaj goditjes, kripës dhe ujit rezistent ndaj ujit të freskët, rezistent ndaj alkoolit, rezistent ndaj zeros, rezistent ndaj sigurisë së aeroportit dhe rezistent elektromagnetik.

Emri i Projektit : MicroSDHC Plus One, Emri i stilistëve : Derrick Frohne, Emri i klientit : Frohne.

MicroSDHC Plus One Pajisja E Ruajtjes Së Kujtesës

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.