Revista Design
Revista Design
Lavaman

Angle

Lavaman Ka shumë lavaman me dizajn të shkëlqyeshëm në botë. Por ne ofrojmë ta shohim këtë gjë nga një kënd i ri. Ne duam të japim mundësinë për të shijuar procesin e përdorimit të lavamanit dhe të fshihemi detaje aq të nevojshme, por jo-estetike, si vrimë kullimi. "Këndi" është modeli lakonik, në të cilin do të mendohen të gjitha detajet për përdorim dhe sistem të pastrimit të rehatshëm. Gjatë përdorimit të tij, ju nuk vëzhgoni vrimën e kullimit, gjithçka duket sikur uji thjesht zhduket. Ky efekt, i shoqëruar me një iluzion optik arrihet nga një vendndodhje e veçantë e sipërfaqeve të lavamanit.

Emri i Projektit : Angle, Emri i stilistëve : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Emri i klientit : ARCHITIME design group.

Angle Lavaman

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.