Revista Design
Revista Design
Salla E Klubit Të Golfit

Birdie's Lounge

Salla E Klubit Të Golfit Salla e pritjes për një klub golfi ishte projektuar dhe ndërtuar në 6 javë, në kohë për ditën e hapjes. Ajo gjithashtu duhej të ishte e bukur, funksionale si një sallë pritjeje dhe e përshtatshme për ceremoni të çmimeve të konkursit të golfit të rastit dhe ngjarje të tjera më të vogla. Për një kuti xhami prej 3 anësh në mes të një kursi golfi, kjo qasje sjell zarzavatet, qiellin dhe disa nocione të golfit në bar, në ngjyrat e arredimit dhe pasqyrimet e kursit në shiritin e pasmë të pasqyrës së mozaikut. Pamjet e jashtme janë shumë pjesë e modelimit dhe përvojës së brendshme.

Emri i Projektit : Birdie's Lounge, Emri i stilistëve : Mario J Lotti, Emri i klientit : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Salla E Klubit Të Golfit

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.