Revista Design
Revista Design
Bar Muzik Live

Lido Cafe

Bar Muzik Live Kati i parë është një përvojë nën ujë dhe kati i dytë është një përvojë mbi ujë. Përvoja nënujore përfshin një organ të lehta si sfondi i fazës, LED DMX mbrapa lit shufra me shkallë peshku peshku, Fenerë mëndafshi LED DMX në formë Peshku, rezervuarët e Peshkut në hapjet e dritares, dhe e gjithë hapësira është e ndriçuar me dritat e efektit H2O. Në katin e dytë, shirita të hollë vertikalë të pasqyrës në hapësira të rastësishme janë ngulitur në murin muror pyjor. Dritat lazer dhe lëvizja reflektohen në shiritat e pasqyrës dhe ekzagjerojnë sensin e lëvizjes duke sugjeruar gjithashtu dritën e diellit nëpër pemë

Emri i Projektit : Lido Cafe, Emri i stilistëve : Mario J Lotti, Emri i klientit : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Bar Muzik Live

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.