Revista Design
Revista Design
Hapësira Për Zyra

Samlee

Hapësira Për Zyra Pa detaje të bezdisshme, Zyra Samlee u krijua nga një estetikë orientale e thjeshtuar. Ky koncept përputhet me qytetin në zhvillim të shpejtë. Në këtë shoqëri informacioni shumë të rrjedhshme, projekti paraqet marrëdhënien interaktive midis qytetit, punës dhe njerëzve - një lloj lidhjeje intime e veprimtarisë dhe inercisë; shtresë transparente; përshkim bosh.

Emri i Projektit : Samlee, Emri i stilistëve : Yongcai Huang, Emri i klientit : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Hapësira Për Zyra

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.