Revista Design
Revista Design
Vila Banimi

Field of Flowers

Vila Banimi Struktura që mbështetet në bazat mbajtëse të karakterit të harkut ose gjysëm-harkut ka një ndikim të zvogëluar në tokë, kështu që lejon që toka të shijojë shi dhe të marrë frymë. Dizajni i tij ka një integrim me natyrën. Një bllok i përbërë nga katër njësi vilë ka shansi për të shijuar pamjen në mënyrë panoramike falë një mekanizmi të aftë për të rrotulluar 360 ° në ditë. Projekti merr një pjesë të furnizimit me energji nga trëndafilat e erës. .do njësi vilë mund të përfshihet në bujqësinë organike në zonën e vet në mes të luleve të ndryshme , pemë të rrethuara me pellgje artificiale ose të vërteta.

Emri i Projektit : Field of Flowers, Emri i stilistëve : Murat Gedik, Emri i klientit : MURAT GEDIK.

Field of Flowers Vila Banimi

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.