Revista Design
Revista Design
Broshurë

NISSAN CIMA

Broshurë Nissan integroi të gjitha teknologjitë dhe mençurinë e saj më të artit, materialet e brendshme me cilësi të shkëlqyeshme dhe artin e zejtarisë japoneze ("MONOZUKURI" në Japoni) për të krijuar një sedan luksoz me cilësi të pakrahasueshme - CIMA e re, flamuri i vetmuar i Nissan.・ Kjo broshurë është krijuar jo vetëm për të treguar veçoritë e produktit të CIMA, por edhe për të përvetësuar tek publiku besimin dhe krenarinë e Nissan në artizanatin e saj.

Emri i Projektit : NISSAN CIMA, Emri i stilistëve : E-graphics communications, Emri i klientit : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Broshurë

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.