Revista Design
Revista Design
Hapësira E Brendshme

Chua chu kang house

Hapësira E Brendshme Pika e akupunkturës në këtë shtëpi ishte lidhja e zonës së mbyllur në një pamje krejt të re të qetësisë. Duke i bërë këto, bukuri të caktuar historike dhe të papërpunuara po rikthehen për të strehuar boshllëkun e shtëpisë. Akomodimi i ri përfundon me një surprizë të brendshme brenda një brendshme; e thatë dhe e lagësht Kuzhina brenda një kuzhine dhe ngrënie brenda një kuzhine. Hapësira e jetesës u ndërpre gjithashtu nga një sulm mbresëlënës arti që së shpejti është bërë strehimi personal i kabllove elektrike. Për të plotësuar theksin e përgjithshëm, kërkohet copëza të dritës së ngrohtë për të njollosur nëpër të gjitha muret me ngjyra.

Emri i Projektit : Chua chu kang house, Emri i stilistëve : Don Lin, Emri i klientit : DSOD.

Chua chu kang house Hapësira E Brendshme

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.