Revista Design
Revista Design
Pajisje E Shkëputur Për Arsimim

Unite 401

Pajisje E Shkëputur Për Arsimim Unite 401: Dueti perfekt për Arsimin. Le të flasim për punën në ekip. Me një dizajn tepër të gjithanshëm 2-në-1, Unite 401 është pajisja ideale e studentëve për mjediset e të mësuarit bashkëpunues. Kombinimi i një tablete dhe një fletore jep zgjidhjen më të fuqishme për Arsim, të fuqizuar nga mgseries dizajn i sigurt me çmimin më të zgjuar.

Emri i Projektit : Unite 401, Emri i stilistëve : Jp Inspiring Knowledge, Emri i klientit : JP - inspiring knowledge.

Unite 401 Pajisje E Shkëputur Për Arsimim

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.