Revista Design
Revista Design
Tryeza Organike

Lunartable

Tryeza Organike Frymëzimi për pjesën e dizajnit vjen nga Apollo Lunar Spider. Prandaj, aty vjen emri tabela Lunar. Merimanga Lunar është një simbol i inxhinierisë njerëzore, inovacioneve dhe teknologjisë. Apollo Spider nuk ka forma organike. Sidoqoftë vjen nga krijuesit organikë si fasulet e njeriut. Dizajni organik, i ndjekur nga risitë dhe teknologjia, funksionaliteti dhe ergonomia simbolizojnë tre themelet e rëndësishme të arkitekturës dhe dizajnit. Prandaj, tabela Lunar ka tre strukturë këmbësh.

Emri i Projektit : Lunartable, Emri i stilistëve : Georgi Draganov, Emri i klientit : GD ArchiDesign.

Lunartable Tryeza Organike

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.