Revista Design
Revista Design
Seri E Kufizuar E Verërave Ekskluzive

Echinoctius

Seri E Kufizuar E Verërave Ekskluzive Ky projekt është unik në shumë mënyra. Dizajni duhej të pasqyronte karakterin unik të produktit në fjalë - verë ekskluzive të autorit. Për më tepër, ekzistonte një kërkesë për të komunikuar kuptimin e thellë në emrin e produktit - superlativ, solstic, kontrast midis natës dhe ditës, e zezë dhe e bardhë, e hapur dhe e paqartë. Dizajni kishte si qëllim të pasqyronte sekretin e fshehur gjatë natës: bukurinë e qiellit të natës që na mahnit aq shumë dhe enigmën mistike të fshehur në yjësitë dhe Zodiakut.

Emri i Projektit : Echinoctius, Emri i stilistëve : Valerii Sumilov, Emri i klientit : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Seri E Kufizuar E Verërave Ekskluzive

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.