Revista Design
Revista Design
Gjerdan

Extravaganza

Gjerdan Një kolitë elegante e frymëzuar nga ruffs, dekorime të lashta të qafës që mund të shihni në shumë piktura të bukura të shekullit XVI dhe XVII. Karakterizohet nga një dizajn bashkëkohor dhe modern, duke thjeshtuar stilin tipik të ruffs duke u përpjekur për ta bërë atë modern dhe bashkëkohor. Një efekt i sofistikuar që i jep hijeshi përdoruesit, përdorimi i ngjyrave të zeza ose të bardha lejon një shumësi kombinimesh me një dizajn modern dhe të pastër. Një gjerdan me një copë, fleksibël dhe e lehtë. Një material jo i çmuar por me një dizajn mbresëlënës të modës së lartë që e bën këtë kolitë jo vetëm një xhevahir, por një zbukurim të ri të trupit.

Emri i Projektit : Extravaganza, Emri i stilistëve : Dario Scapitta, Emri i klientit : Dario Scapitta Design.

Extravaganza Gjerdan

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.