Revista Design
Revista Design
Unaza

Sibilo

Unaza Unaza e Sibilo tërheq vëmendjen për thjeshtësinë e saj. Toni neutral i arit të bardhë shërben si një sipërfaqe e pastër për të pasqyruar ngjyrën e perlë, dhe vendosja e tensionit të perlës nuk bën që asnjë element tjetër të jetë në gjendje të tërheqë vëmendjen nga turmalina - një nga gurët e çmuar më të mirë që gjenden në Brazil dhe elementi kryesor i kjo copë bizhuteri.

Emri i Projektit : Sibilo, Emri i stilistëve : Brazil & Murgel, Emri i klientit : Brazil & Murgel.

Sibilo Unaza

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.