Revista Design
Revista Design
Çanta Shumëfunksionale

Collectote

Çanta Shumëfunksionale Collectote është një çantë 3-në-1 që ju lejon të organizoni gjithçka. Ndani çantën tuaj të madhe të lajmëtarit, ndërsa mbani elementet tuaja në një çantë më të vogël për udhëtime, vizita muze, klasa, punë dhe shfaqje tregtare. Baganta e të dërguarit është mjaft e madhe për të akomoduar më shumë se 5 albume me madhësi shkronjash, laptopin dhe artikujt gjatë natës. Collectote përmban një mbajtës kartoni lëkure dhe dy çanta të ndara, të diferencuara nga ngjyra e rreshtave. Shërben në shumë situata të ndryshme, duke përmbushur nevojat e të gjitha llojeve të njerëzve, nga artistë deri tek drejtues.

Emri i Projektit : Collectote, Emri i stilistëve : Yun Hsin Lee, Emri i klientit : Collectors Club of New York.

Collectote Çanta Shumëfunksionale

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.