Revista Design
Revista Design
Transportuesi I Shisheve Me Karrocë

Baretto

Transportuesi I Shisheve Me Karrocë Arka e zakonshme plastike e përdorur gjatë dekadave të fundit për të transportuar shishe qelqi, të qëndrueshme, funksionale si dhe një mjet komunikimi biznesi, rilind me të njëjtat karakteristika në një shirit të vogël që lëviz mbi rrota. Një bar, një mbajtës shishe së bashku me një tavolinë të vogël pune, të gjitha në një objekt të vetëm, të deklasueshëm në një shkallë të pafund ngjyrash dhe markash, të prodhuara në një numër të kufizuar copash. Ripërdorimi i arkave plastike të markës i jep asaj një ndjenjë të cilësisë së mirë, e cila është në të njëjtën kohë moderne. Nuk është vetëm çështje riciklimi, por gjithashtu është një interpretim i funksionit.

Emri i Projektit : Baretto, Emri i stilistëve : boattiverga studio, Emri i klientit : boattiverga studio.

Baretto Transportuesi I Shisheve Me Karrocë

Ky dizajn i mirë është një fitues i çmimit të dizajnit në konkursin e dizajnit të paketimit. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të dizajnuesve fitues të çmimeve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të paketimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.