Revista Design
Revista Design
Rubineti I Ndjeshëm

miscea KITCHEN

Rubineti I Ndjeshëm Sistemi miscea KITCHEN është rubineti i kuzhinës shpërndarëse shumë e lëngshme me të vërtetë pa prekje me të vërtetë në botë. Kombinimi i 2 shpërndarësve dhe një rubineti në një sistem unik dhe të lehtë për t’u përdorur, eliminon nevojën për shpërndarës të veçantë rreth zonës së punës së kuzhinës. Rubineti është plotësisht pa prekje për të vepruar për përfitime maksimale të higjenës së duarve dhe zvogëlon përhapjen e baktereve të dëmshme. Një shumëllojshmëri e sapunëve, pastruesve dhe dezinfektuesve me cilësi të lartë dhe efektive mund të përdoren me sistemin. Ajo përmban teknologjinë më të shpejtë dhe më të besueshme të sensorit të disponueshme në treg për performancën precize.

Emri i Projektit : miscea KITCHEN, Emri i stilistëve : Rob Langendijk, Emri i klientit : miscea GmbH.

miscea KITCHEN Rubineti I Ndjeshëm

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të artë në produktet e ndriçimit dhe konkursin për projektet e ndriçimit. Ju patjetër që duhet të shihni një portofol të artë të projektuesve të çmimeve për të zbuluar shumë produkte të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të ndriçimit dhe veprat e projektimit të projekteve të ndriçimit.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.