Revista Design
Revista Design
Tapiceri Për Kalëruesit E Tranzitit

Door Stops

Tapiceri Për Kalëruesit E Tranzitit Door Stops është një bashkëpunim midis stilistëve, artistëve, riders dhe banorët e komunitetit për të mbushur hapësirat publike të lënë pas dore, si ndalesa tranziti dhe shumë vende të lira, me mundësi shtrimi për ta bërë qytetin një vend më të këndshëm për të qenë. Projektuar për të siguruar një alternativë më të sigurt dhe estetikisht të këndshme për atë që ekziston aktualisht, njësitë injektohen me shfaqje të mëdha të artit publik të porositur nga artistë vendas, duke bërë një zonë pritjeje lehtësisht të identifikueshme, të sigurt dhe të këndshme për kalorësit.

Emri i Projektit : Door Stops, Emri i stilistëve : Craig L. Wilkins, Emri i klientit : Detroit Community Design Center.

Door Stops Tapiceri Për Kalëruesit E Tranzitit

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.