Revista Design
Revista Design
Restorant Dhe Bar

Wah Marathi

Restorant Dhe Bar Thjeshtësia është çelësi për këtë Restorant Boutique. Ajo luan me një pamje tokësore ndërsa një dash me ngjyra të guximshme në formën e artit-e-fakteve tradicionale vendase, ekranet dhe veprimet tregtare si një fustan. Elementet natyrore - druri, gurët dhe loja tërheqëse e dritës dhe hijes gjallërojnë përvojën Hyjnore ndërsa rrjedhin nga një pjesë në tjetrën. Ajo portretizon filozofinë indiane mjaft zgjuarsi duke ofruar një kënaqësi funksionale por emocionale dhe vizuale gjithashtu.

Emri i Projektit : Wah Marathi, Emri i stilistëve : Ketan Jawdekar, Emri i klientit : Magarpatta Clubs and Resorts Pvt. Ltd..

Wah Marathi Restorant Dhe Bar

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.