Revista Design
Revista Design
Unaza

Flowing Arcs

Unaza Kjo unazë është krijuar për të sfiduar konceptin konvencional që shumica e unazave janë të rrumbullakëta. Përbëhet vetëm nga harqe që rrjedhin në një vijë të vazhdueshme, mund të vishen në njërën gisht, ose në dy gishta ngjitur. Meqenëse nuk është rrethore si shumica e unazave të tjera, do të ishte kënaqësi të kuptoni mënyra të ndryshme për ta veshur atë dhe gjithashtu ta vlerësoni dhe shijoni atë si një objet d'art kur nuk vishet. Kjo unazë e gjithanshme mund të personalizohet me metale dhe gurë të çmuar të ndryshëm, sipas specifikave të klientit.

Emri i Projektit : Flowing Arcs, Emri i stilistëve : Sun Hyang Ha, Emri i klientit : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Unaza

Ky dizajn i shkëlqyeshëm është një fitues i çmimit të dizajnit të bronzit në konkursin e arkitekturës, ndërtesës dhe strukturës. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e projektuesve të projektuesve çmim bronzi për të zbuluar shumë arkitektura të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese, ndërtimi dhe krijimi i strukturave.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.