Revista Design
Revista Design
Dizajni I Korporatave

Vivifying Minimalism

Dizajni I Korporatave Dorëzimi ishte krijimi i një hapësire bashkëkohore që rregullon terapitë bazuar në teknologji të përparuar, ndërsa ofron trajtime klasike spa. Propozimi që rezultoi ishte krijimi i një hapësire dinamike që lëshon shtrëngimin e laboratorëve shkencorë, ndërsa shtoi konotacione të njohura të brendshme klasike të ngrohtë. Frymëzimi për hollin në tokë erdhi nga filozofia e zenit dhe natyra dyndike e kozmosit. Lavaplasteri i bardhë lë të kuptohet arsyeja klinike e bardhë dhe shkencore, kafe çokollatë nga paleta klasike duke lënë të kuptohet konotacionet me shije të dëshirave të njeriut.

Emri i Projektit : Vivifying Minimalism, Emri i stilistëve : Helen Brasinika, Emri i klientit : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Dizajni I Korporatave

Ky dizajn i mahnitshëm është një fitues i çmimit të dizajnit argjendi në konkursin e dizajnit të modës, veshjeve dhe veshjeve. Ju patjetër që duhet të shihni portofolin e stilistëve të argjendtë të dizajnuesve për të zbuluar shumë vepra të tjera të reja, inovative, origjinale dhe krijuese të veshjeve dhe veshjeve.

Dizajni i ditës

Dizajn i mahnitshëm. Dizajn i mirë. Dizajni më i mirë.

Modelet e mira krijojnë vlerë për shoqërinë. Do ditë kemi një projekt të veçantë të projektimit që demonstron përsosmëri në dizajn. Sot, ne jemi të kënaqur të shfaqim një model fitues të çmimeve që bën një ndryshim pozitiv. Do të shfaqim modele më të shkëlqyera dhe inspiruese çdo ditë. Sigurohuni që të na vizitoni çdo ditë për të shijuar produkte dhe projekte të reja të dizajnit të mirë nga dizajnerët më të mëdhenj në të gjithë botën.